Rozloučení s létem - Po stopách draka

Dnes jsme společně s dalšími kandidáty koalice stran ODS, KDU ČSL a TOP 09 - SPOLU21 zahájili volební kampaň do letošních
parlamentních voleb.

Vážím si možnosti být lídrem kandidátky za Královéhradecký kraj. Za svou prvořadou odpovědnost považuji hájit nadále zájmy našeho regionu v rámci celostátní politiky ve sněmovně PČR, ale stejně tak je mým cílem v rámci celostátní politiky napomoci vrátit naši zemi „do normálu“.
Oblasti, kterým bych se osobně rád věnoval jsou doprava, a to zejména z pohledu nastavení skutečně efektivní legislativy – např. pro liniové stavby také jsem přesvědčen, že každá lidská činnost nemusí být notně svázána zákonem – respektive obecně potřebujeme zjednodušení legislativy dále sociální oblast – s ohledem na problematiku spojenou se stárnutím populace a
v neposlední řadě snížení čím dále více se rozrůstající byrokracie.
Ale proto, abychom naši zemi učinili opět silnou a prosperující, bude zapotřebí mnohem více změn a k jejich realizaci také mnohem více síly. To není o neomezené vládě jedince, ale o společné snaze a úsilí. Věřím, že spojením našich koaličních sil, které tvoří kompetence a odpovědnost všech našich kandidátů, jsme schopni dát SPOLU ČESKO DOHROMADY!
Těším se na setkávání s Vámi v průběhu kampaně, budu rád za Vaše náměty i dotazy, které mi pošlete mailem či do zpráv.

Odpovědi na vaše otázky - 17. část

Odpověď na další z vašich dotazů, které dostávám do zpráv, naleznete ve videu. Rád zareaguji na vaše další podněty.

Odpovědi na vaše otázky - 16. část

Odpověď k dalšími dotazu, který jsem dostal do zpráv, naleznete ve videu a budu rád, když mi opět napíšete, co Vás v našem městě trápí nebo zajímá.

Odpovědi na vaše otázky - 15. část

Děkuji Vám za Vaše dotazy, které posíláte k tomu, co Vás v našem městě trápí nebo zajímá 🙂

Odpovědi na vaše otázky - 14. část

Dnešní video ze série odpovědí na vaše dotazy, tentokrát na téma stacionární radary.

Odpovědi na vaše otázky- 13. část

Dnešní video se týká uzavření spojovací silnice mezi Voletinami a Dvoračkou. Za podnětný dotaz, který napomohl rychlému vyřešení vzniklé situace velmi děkuji. Jsem rád, že využíváte této operativní cesty komunikace, díky níž mohu na dotazy, návrhy i problémy reagovat co možná nejdříve.

Odpovědi na vaše otázky- 12. část

Dnešní video ze série odpovědí na vaše dotazy, tentokrát na téma ulice Petříkovická v Trutnově.

Máte-li jakékoliv další otázky, budu rád, když mi je zašlete na meila nebo do fb komentářů či zpráv.

Veřejné jednání k záměru výstavby dálnice D11

Několik let se mluví o stavbě dálnice D11, která by měla vést na polské hranice přes Trutnov. Nyní jsme konečně před územním rozhodnutím, a proto se Město Trutnov rozhodlo uspořádat informativní veřejné jednání, které se uskutečnilo včera v sále Městského úřadu. Cílem tohoto jednání bylo zejména seznámit veřejnost s aktuální situací a očekávaným vývojem, ale také mělo poskytnout prostor pro vyjádření těch, kterých se realizace stavby dotkne. Děkuji za Vaše názory, náměty i připomínky.

Odpovědi na vaše otázky- 10. část

Děkuji, že mi stále zasíláte dotazy k tématům, která vás zajímají. Dnešní otázka se týká světelné obrazovky na pěší zóně v Trutnově.

Ivan Adamec- setkání s voliči ve Dvoře Králové nad Labem a Trutnově

Sestřih ze setkání s voliči ve Dvoře Králové nad Labem a následně v Trutnově, která proběhla ve středu 18.10.

Ivan Adamec- setkání s voliči v Rychnově nad Kněžnou a ve Vrchlabí

Podívejte se, jak probíhalo setkání s voliči na náměstí v Rychnově nad Kněžnou a následně ve Vrchlabí.

Odpovědi na vaše otázky- 9. část

Zajímá vás, co pro vás dělá a chce dále dělat váš spoluobčan, starosta, poslanec a kandidát do parlamentních voleb 2017? Pište mi do fb zpráv, komentářů nebo na email.

Na slovíčko s lídrem – tentokrát na téma byrokracie

Debata s Jiřím Škopem o byrokracii, stavebním zákonu …

Na slovíčko s lídrem- tentokrát na téma členství v Evropské unii

Diskuze s Miroslavem Vlasákem o členství v Evropské unii a souvisejících otázkách

Odpovědi na vaše otázky- 8. část

Děkuji, že mi stále zasíláte dotazy k tématům, která vás zajímají. Dnešní otázka se týká mobilních operátorů a její znění i dpověď naleznete ve videu.

Odpovědi na vaše otázky- 7. část

Dnešní reakce na váš dotaz týkající se výstavby chodníků v Trutnově.

Odpovědi na vaše otázky- 6. část

Další díl ze série videí, v nichž odpovídám na dotazy k tématům, která vás zajímají. Tentokrát na téma snížení daní.

Odpovědi na vaše otázky- 5. část

Děkuji, že mi stále zasíláte otázky, ať už přes fb či email. V dnešním videu reaguji na otázky týkající se historie ODS a mého působení v několika funkcích najednou.

Setkání s voliči v Nové Pace

Děkuji všem, kteří přišli, diskutovali a tím učinili naše setkání velmi přínosným.

Odpovědi na vaše otázky- 4. část

Další série odpovědí na vaše dotazy, tentokrát na téma dětských hřišť v Trutnově a volebních výsledků.

Odpovědi na vaše otázky- 3. část

Možnost cyklostojanů na autobusovém nádraží v Trutnově či volební program ODS. To jsou témata, která vás zajímají a na něž odpovídám v dnešním videu.

Odpovědi na vaše otázky- 2. část

Další várka odpovědí na vaše dotazy, které mi zasíláte přes email a fb komentáře či zprávy. Tentokrát na téma přijímání muslimů, Evropské unie a zbytečné byrokracie.

Odpovědi na vaše otázky- 1. část

Jsem příjemně potěšen množstvím tazatelů, kteří se skutečně zajímají o budoucnost této republiky a děkuji za zaslané dotazy. Postupně velmi rád zodpovím vám všem. V dnešním videu naleznete odpovědi na otázky týkajících se následujících parlamentních voleb a přidaných důchodů.

NA SLOVÍČKO S LÍDREM – tentokrát na téma školství

Debata s Mgr. Janou Drejslovou o aktuálních tématech školství.

Rozhovor s Petrem Fialou - Trutnov

Rozhovor nejen o důležitosti následujících parlamentních voleb, které určí další směřování České republiky.

Rozhovor o přínosu návštěvy Petra Fialy v Trutnově

Páteční debata s živnostníky i podnikateli a následně s občany Trutnova byla velmi přínosná. Děkuji všem, kteří přišli a diskutovali.

OlfinCar Hradecký půlmarathon a ČSOB Marathon Hradec Králové

OlfinCar Hradecký půlmarathon a ČSOB Marathon Hradec Králové přilákaly nejenom mne a další diváky, ale především sportovce, kteří běželi pro zdraví i na pomoc nemocným.

Budeme hrát fair play- MŮŽETE SE SPOLEHNOUT.

Připravit silný volební program je stejné jako připravit strategii a tým na rozhodující zápas. Uspět ve volbách je jako obstát v první lize. Plnit sliby dané voličům po celé volební období však znamená vyhrát jenom ligu, ale nezklamat ani na Olympiádě. Nagano bylo jenom jedno, ale my jsme také připraveni Vás nezklamat – můžete se spolehnout.

Petr Fiala v Trutnově

Setkání Petra Fialy a členů ODS KHK s podnikateli, živnostníky a širokou veřejností v Trutnově v pátek 6. 10. 2017.

Rád odpovím na vaše otázky

Zajímá vás, co pro vás dělá a chce dále dělat váš spoluobčan, starosta, poslanec a kandidát do parlamentních voleb 2017? Pište mi do zpráv, do komentářů na fb nebo na email. Rád odpovím na mém fb profilu a webových stránkách.

Setkání s voliči v Náchodě

Video z volební akce v Náchodě, kam i navzdory pochmurnému počasí dorazila spousta voličů s řadou zajímavých dotazů.

Česko-německé dny v Trutnově

Reportáž k zahájení Česko-německých dnů, kterými oslavujeme 25. výročí od založení Společnosti česko-německého porozumění. Přijďte se také zapojit do projektu setkávání a vzájemného porozumění obou národností.

Otázky do parlamentu

Rád jsem jako královéhradecký zástupce v parlamentu přijal pozvání do pořadu televize V1 a odpověděl na otázky, týkající se mého působení v této veřejné funkci.

Promítání filmu Špunti na vodě v Náchodě

Modrá vlna ODS zahájila v Královéhradeckém kraji promítání české komedie Špunti na vodě v Náchodě. Přes chladné počasí tato rodinná komedie rozehřála úsměvy na tvářích diváků, které zima neodradila. Věřím, že ani zima ani jiné okolnosti neodradí voliče od účasti ve volebních místnostech ve dnech 20. a 21. října a volební výsledek nesmaže úsměvy z jejich tváří.

Reportáž z tiskové konference k zahájení volební kampaně

Reportáž z tiskové konference k zahájení volební kampaně, kde jsme představili program, s nímž se bude ODS ve volbách ucházet o přízeň voličů.

Trutnov Trails

Několik slov po mém sportovním zážitku na Trutnov Trails. Byl to pro mě úžasný zážitek plný adrenalinu, který si jistě někdy zopakuji.

OlfinCar Trutnovský půlmaraton

Start druhého ročníku závodu v běhu na 21 097 km v našem městě. Oceňuji zázemí závodu, tvrdou práci organizátorů a všech, kteří se na tomto půlmaratonu podíleli.

Rozhovor po předání Sportovní ceny města Trutnova

Po kulturní ceně jsme předali i ceny sportovní. Gratuluji všem držitelům cen a zároveň děkuji za skvělou reprezentaci našeho města.

Rozhovor po předání Kulturní ceny města Trutnova

Pár slov k udělení kulturní ceny města Trutnova. Cenu získal doktor Stanislav Šidlák, který se významně podílel na rozvoji regionální kultury po roce 1946.

Trutnovské vinařské slavnosti

Trutnovské vinařské slavnosti letos dozrály do 13. ročníku. Jsem rád, že i u nás, v podhorské oblasti, jejíž prioritou není pěstování vína, si akce dokázala najít své místo.